SK CENTRUM
Top links
MENU
Home
O nas
Sieci
Oprogramowanie
Serwery sieciowe
Serwis
Referencje
Kontakt
Warto zobaczyć

Advertisement
 
INFORMACJA
Od dnia 21.10.2005 zmianie uległy:

Nazwa firmy - obecnie:
SK "CENTRUM" S.C.

Adres firmy - obecnie:
80-809 Gdańsk,
ul. Chałubińskiego 13


Numer tel/fax:
(058) 300 43 34

 
Serwis PDF Drukuj E-mail

Sprzęt zakupiony w SK CENTRUM objęty jest standardową 12-miesięczną gwarancją, świadczoną w naszej siedzibie. Proponujemy, zwłaszcza firmom i instytucjom zawarcie umów serwisowych "on site". Po podpisaniu takiej umowy serwis będzie świadczony w miejscu zainstalowania sprzętu, zazwyczaj w układzie 5/8 (od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku) lub 7/24 (24 godziny na dobę przez wszystkie dni tygodnia).

Możemy też spełnić ew. dodatkowe wymagania Państwa, jak np. podstawienie urządzenia zastępczego w określonym terminie, odzyskanie danych utraconych w skutek awarii itp. Takie umowy są negocjowane indywidualnie ponieważ ich kształt zależy od wielu czynników, m.in. od producenta i konfiguracji sprzętu, stosowanego oprogramowania, ilości stanowisk sieciowych itp.

Najważniejsze jednak to nie dopuścić do awarii. Doświadczenie uczy, że regularne przeglądy i konserwacje często całkowicie eliminują awarie. Regularna archiwizacja danych minimalizuje z kolei ryzyko ich utracenia. Nasza firma oferuje również takie rozwiązania. Umowy serwisowe tego typu mamy zawarte z większością naszych stałych klientów.

 
Valid XHTML 1.0!   Valid CSS!   AnyBrowser!   Firefox.pl   Open Source Initiative OSI
Link 0 Link 1 Link 2 Link 3 Link 4